Skema - 0. årgang

Tid Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.15 Morgensamling Morgensamling

Morgensamling

Morgensamling

Morgensamling

8.15 - 9.00 Dansk AF Dansk AF Dansk UH

Dansk AF

Matematik 0.-2. BK

9.00 - 9.45 Dansk AF Dansk AF Dansk AF Dansk AF Matematik 0.-2. BK
9.45 - 10.15 FRUGT - PAUSE
10.15 - 11.00 Kristendom MB

Matematik BK

Matematik BK

Billedkunst BK

Natur/teknik 0.-2. UH

11.00 - 11.45 Matematik BK Engelsk BK Dansk AF Billedkunst BK Natur/teknik 0.-2. UH
11.45 - 12.15 MIDDAGSPAUSE
12.15 - 13.00 Dansk UH Musik 0-2. JU Idræt 0.-6. MB og JJ   Musik 0.-2. JU

 

Skema - 1.-2. årgang

Tid Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.15 Morgensamling Morgensamling

Morgensamling

Morgensamling

Morgensamling

8.15 - 9.00 Dansk BK Dansk BK Dansk BK

Dansk BK

Matematik 0.-2. BK

9.00 - 9.45 Dansk BK Dansk BK Dansk BK Dansk BK Matematik 0.-2. BK
9.45 - 10.15 FRUGT - PAUSE
10.15 - 11.00 Engelsk BK

Billedkunst JU

Kristendom MB

Matematik AF

Natur/teknik 0.-2. UH

11.00 - 11.45 Matematik AF Billedkunst JU Kristendom MB Matematik AF Natur/teknik 0.-2. UH
11.45 - 12.15 MIDDAGSPAUSE
12.15 - 13.00 Dansk BK Musik 0.-2. JU Idræt 0.-6. MB og JJ Engelsk BK Musik 0.-2. JU
13.00-13.45     Idræt 0.-6. MB og JJ    

 

Skema - 3.-4. årgang

Tid Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.15 Morgensamling Morgensamling Morgensamling Morgensamling Morgensamling
8.15 - 9.00 Matematik CH Dansk UH

Matematik CH

Dansk UH

Musik JU
9.00 - 9.45 Matematik CH Dansk UH Dansk UH

Dansk UH

Matematik CH
9.45 - 10.15 FRUGT - PAUSE
10.15 - 11.00 Dansk UH Natur/teknik UH Dansk UH Billedkunst UH Matematik CH
11.00 - 11.45 Håndværk/design AB Natur/teknik UH Engelsk BK Billedkunst UH Engelsk BK
11.45 - 12.15 MIDDAGSPAUSE
12.15 - 13.00 Håndværk/design AB Kulturfag MB Idræt 0.-6. MB og JJ Dansk UH

Kulturfag MB 

 

13.00 - 13.45 Dansk UH  Kulturfag MB Idræt 0.-6. MB og JJ    Musik JU

 

Skema - 5.-6. årgang

Håndværk/design AB

Tid Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.15 Morgensamling Morgensamling Morgensamling Morgensamling Morgensamling
8.15 - 9.00 Dansk MB Dansk MB

Dansk MB

Dansk MB

Matematik CH
9.00 - 9.45 Dansk MB Dansk MB Dansk MB Dansk MB Tysk AF
9.45 - 10.15 FRUGT - PAUSE
10.15 - 11.00 Tysk AF Historie MB Matematik CH Musik JU Engelsk BK
11.00 - 11.45 Matematik CH Historie MB Matematik MB Musik JU Historie 
11.45 - 12.15 MIDDAGSPAUSE
12.15 - 13.00 Matematik CH Engelsk BK Idræt 0.-6. MB og JJ Billedkunst JU Natur/teknik JU
13.00 - 13.45 Håndværk/desgin AB Engelsk BK Idræt 0.-6. MB og JJ Billedkunst JU Natur/teknik JU
13.45 - 14.30  Håndværk/design AB        

 

AB: Annelene Bæk Østerby   AF: Anette Fjord   BK: Bjørn Kudahl   CH: Connie Haarup   JJ: Jannik Jensen   JU: Janne Ubbesen   MB: Marie Brouw   UH: Ulla Hindsgavl

Denne hjemmeside bruger cookies til trafikmåling og optimering af indhold. Hvis du klikker videre accepterer du vores brug af cookies. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk