Skema - 0.-1. årgang

Tid Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.15 Morgensamling Direkte til idræt

Morgensamling

Morgensamling

Morgensamling

8.15 - 9.00 Dansk AC Idræt MBA og RT Dansk AC

Dansk AC

Fællestime/Dansk AC 

9.00 - 9.45 Dansk AC Idræt MBA og RT Dansk AC Dansk AC Matematik UH
9.45 - 10.15 FRUGT - PAUSE
10.15 - 11.00 Matematik UH

Dansk AC

Dansk AC

Musik JU

Dansk/Bib AC

11.00 - 11.45 Matematik UH Dansk AC Natur/teknik UH Matematik UH Kulturfag AC
11.45 - 12.15 MIDDAGSPAUSE
12.15 - 13.00 Engelsk AC Billedkunst RT Natur/teknik UH Matematik UH Kulturfag AC

 

Skema - 2.-3. årgang

Tid Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.15 Morgensamling Direkte til idræt Morgensamling Morgensamling Morgensamling
8.15 - 9.00 Dansk UH Idræt MBA og RT

Billedkunst JU

Musik JU

Musik JU
9.00 - 9.45 Dansk UH Idræt MBA og RT Billedkunst JU

Dansk UH

Matematik CH
9.45 - 10.15 FRUGT - PAUSE
10.15 - 11.00 Engelsk AC Dansk/Bib UH Dansk UH Musik JU Dansk UH
11.00 - 11.45 Matematik CH Dansk UH

0.-2: Natur/teknik UH

3.-5: Kulturfag MBA

Matematik CH

0.-2: Kulturfag CA

3.-5: Natur/teknik UH

11.45 - 12.15 MIDDAGSPAUSE
12.15 - 13.00 Dansk UH Dansk UH

0.-2: Natur/teknik UH

3.-5: Kulturfag MBA

Matematik CH

0.-2: Kulturfag CA

3.-5: Natur/teknik UH

13.00 - 13.45 Dansk UH   Engelsk AC    

 

Skema - 4.-5. årgang

Tid Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
8.00 - 8.15 Morgensamling Direkte til idræt Morgensamling Morgensamling Morgensamling
8.15 - 9.00 Musik JU Idræt MBA og RT

Idræt MBA

Dansk MBA

Matematik CH
9.00 - 9.45 Musik JU Idræt MBA og RT Kulturfag MBA Dansk MBA Billedkunst JU
9.45 - 10.15 FRUGT - PAUSE
10.15 - 11.00 Matematik CH Dansk MBA Dansk MBA Engelsk AC Billedkunst JU
11.00 - 11.45 Dansk MBA Dansk/bib MBA Kulturfag MBA Engelsk AC Natur/teknik UH
11.45 - 12.15 MIDDAGSPAUSE
12.15 - 13.00 Dansk MBA Matematik CH Kulturfag MBA Håndværk/Design MBA Natur/teknik UH
13.00 - 13.45 5: Tysk AM Engelsk AC Matematik CH Håndværk/Design MBA Matematik CH
13.45 - 14.30       Håndværk/Design MBA